Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

8 kwietnia 2020

YAMA-SKLEP z serwisem Door-To-Door

Odbierzemy i odwieziemy Twój pojazd za darmo*!

Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu z opcją darmowego Door-To-Door. Oznacza to, że nasz wykwalifikowany personel przyjedzie do Ciebie, odbierze Twój pojazd, dowiezie go bezpiecznie do naszego serwisu, a po wykonanej naprawie / serwisie / modyfikacji / tuningu / renowacji lub innej usłudze, odwiezie go pod wskazany adres, a Ty… nic za to nie zapłacisz! 
 

*Darmowy transport obowiązuję w odległości 50 km od naszego salonu, który zlokalizowany jest w Olsztynie przy ul. Lubelskiej 35D i dotyczy usług serwisowych, których kwota będzie nie mniejsza niż 250 PLN netto. 


Specjalne warunki naszego serwisu YAMA-SKLEP Door-To-Door, poza województwem warmińsko-mazurskim obejmują także kierunki:

-Trójmiasto 
-Województwo mazowieckie do wysokości Warszawy włącznie (okoliczne miejscowości w pobliżu DK7 od Pomorza do Warszawy). 


Obowiązuje tu darmowy transport raz w tygodniu tj. w każdy wtorek. W sprawach pilnych i innych koszt transportu ustalany jest indywidualnie na bardzo preferencyjnych warunkach, zależnie od zakresu prac i naszych możliwości transportowych.


Zostań więc w domu i powierz w pełni swój sprzęt profesjonalistom Yamaha z YAMA-SKLEP! Nie martw się również o formę przekazania maszyny. Proces ten przebiegnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa tj. w rękawiczkach i maseczce, a po przeprowadzonym serwisie zajmiemy się dodatkowo dezynfekcją manetek kierownicy Twojego pojazdu! 


KONTAKT: 

tel. 89 527 48 00
kom. +48 664 949 131