Autoryzowany dealer Yamaha

Serwis

O serwisie

W serwisie YAMAHA WOJCIECHOWICZ do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zatem nieważne, czy jeździsz najnowszą Yamahą R1, off-roadową Yamahą WR450F, Yamahą Grizzly z 2005, czy też cafe na bazie Yamahy Virago z 1983, albo skuterem wodnym lub śnieżnym. Nasza wykwalifikowana kadra mechaników, która stale podnosi swoje kompetencje na szkoleniach Akademii Technicznej Yamaha, dołoży wszelkich starań, by poradzić sobie z nawet najtrudniejszymi dolegliwościami Twojego pojazdu Yamaha.

Spełniamy wysokie, europejskie standardy określone dla serwisów motocyklowych – dysponujemy profesjonalnym sprzętem, specjalistycznymi narzędziami i odpowiednią wiedzą techniczną. W YAMAHA WOJCIECHOWICZ jesteśmy w 100% profesjonalni i sami jako aktywni motocykliści chemy, byś po opuszczeniu naszego seriwsu ze swoim motocyklem, mógł znów cieszyć się w pełni z tego, co najważniejsze – beztroską jazdy.

USŁUGI
Zakres naszych usług jest bardzo obszerny. Wykonujemy pełne naprawy gwarancyjne oraz pogwaranycjne, przeglądy i sprzedaż części do pojazdów Yamaha. Zapewniamy obsługę powypadkową, w tym odbudowę uszkodzonych pojazdów. W przypadku, gdy pojazd jest niesprawny lub warunki atmosferyczne nie są sprzyjające, gwarantujemy transport pojazdów do serwisu, a następnie prosto pod dom Klienta. Dysponujemy kilkoma samochodami dostawczymi i specjalistycznymi przyczepami, które ponadto nieodpłatnie udostępniami, gdy właściciel może osobiście przywieźć swój pojazd do seriwsu.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDUJĄ SIĘ:

  • serwis pojazdów nowych i używanych
  • przeglądy gwarancyjne / pogwarancyjne
  • tuning mechaniczny
  • tuning elektroniczny
  • tuning optyczny
  • przeglądy eksploatacyjne
  • odbiór do serwisu / dowóz pojazdu z serwisu do domu 
  • sprzedaż i montaż oryginalnych części i akcesoriów Yamaha
  • wykonujemy oględziny i wycenę motocykli powypadkowych na potrzeby uzyskania stosownego odszkodowania

W YAMAHA WOJCIECHOWICZ dysponujemy własnym magazynem oryginalnych części i akcesoriów do pojazdów Yamaha, dzięki czemu prace serwisowe wykonujemy w najkrószym możliwym czasie.

Do problemu każdego motocykla, a więc i do Klienta podchodzimy indywidualne, stąd ceny naszych usług ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu prac, a naprawy łączone liczymy zbiorczo, oferując przystępną cenę końcową.

Nasi Klienci mogą liczyć na najlepsze ceny zakupionych u nas części potrzebnych do wykonania napraw w ich pojazdach.